O NÁS - BazényChytře.cz

Přejít na obsah
Jsme MICRONIC Přerov s.r.o.,

dodavatelsko-montážní firma inteligentních i klasických elektroinstalací s dlouholetou tradicí. Hovoří za nás naše zkušenosti a reference spokojených investorů. Jsme kreativní a vyvíjíme vlastní řešení na míru klientům. Inteligentní elektroinstalace instalujeme v bytech, rodinných domech, zahradách, bazénech, bytových domech a průmyslových objektech.
Před téměř 20 lety jsme začínali jako firma zaměřená na servisní práce v oblasti IT, na opravy PC komponentů přímo pro výrobce IT technologií i pro koncové zákazníky. Jako jedni z mála jsme prováděli i pro nejširší veřejnost opravy technologicky náročných dílů jako jsou základní desky, CD_ROM mechaniky, přídavné počítačové desky, paměťové moduly.
V roce 2008 jsme rožšířili své zaměření na inteligentní elektroinstalce. V této oblasti jsme získali rozsáhlé zkušenosti, které Vám teď nabízíme.

Zajišťujeme

instalace, konzultace, návrhy, projekty, poradenství, předvedení na zkoušku v našem showroomu.

Ovládání námi vyvíjených aplikací je možné pomocí dotykových tabletů, smart telefonů s OS Android, na internetu s možností generování grafů a výstupních sestav různých měřených veličin (např. spotřeba elektřiny, vody, měření teploty, vlhkosti, tlaku, pH a dalších veličin).

Co nabízíme

- měření a regulace energií

- montáž řízení IRC vytápění, klimatizací a rekuperací
        
- instalace inteligentní i klasické elektroinstalace

- elektronické zabezpečení EZS a EPS s certifikací

- řízení bazénových technologií a závlah

- instalace LED osvětlení všech typů

telefon obchod: +420 778 883 939
telefon servis: +420 773 768 693
Návrat na obsah